Новини

Відкрита лекція для бакалаврів спеціальності 051 Економіка  ОПП «Цифрова економіка»
Відкрита лекція для бакалаврів спеціальності 051 Економіка ОПП «Цифрова економіка»

09 травня 2024 року доцент кафедри економіки, обліку і оподаткування Коваль Олександр Олександрович провів відкриту лекцію «Поведінкова економіка як складова підвищення прибутковості фірми»

Реєстрація правників на ЄВІ

Сучасні умови, в яких перебуває вища юридична освіта в Україні, вимагають постійного вдосконалення та оптимізації процедур вступу до закладів вищої освіти.

Семінар на тему «Особливості формування індивідуальної освітньої траєкторії студента в сучасних умовах».

Під час семінару викладачі та студенти кафедри менеджменту і адміністрування обговорили різноманітні підходи до формування індивідуальних освітніх траєкторій, зокрема врахування здібностей, інтересів, мети навчання та особистих пріоритетів студентів.

Навчаємося цікаво

Одна з головних візитівок міста Черкаси - парк «Сосновий бір» нещодавно став навчальною платформою для формування знань і вмінь студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» і «туризм і рекреація».

Консультація з підсумкової атестації

07 травня 2024 року для здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності 081 «Право» денної та заочної форми навчання Людмила КУЗНЕЦОВА та Анастасія ЛИТВИНЕНКО провели консультацію щодо підсумкової атестації.

2 травня студенти спеціальності 075 «Маркетинг» завітали до компанії MANEZH

MANEZH – лідер в розробці та виготовленні сонцезахисних систем на ринку України та за її межами. За 28 років своєї історії компанія не просто досягла лідерства на ринку, а стала формувати його. На сьогодні MANEZH має понад 7500 реалізованих проектів в Україні та закордоном, більше 10 патентів на власні технології та вузли.