Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

СТИПЕНДІАТИ ТА ЛАУРЕАТИ


Юридичний Інститут

Величко Микита Олександрович
Студент магістр, спеціальність «Правознавство».
Нагороджений нагрудною відзнакою «Заслужений артист СУЕМ», мер ВГМО «Студреспубліка» міста Черкаси, стипендіат президента університету Р. А. Аблязова 2008 та 2009 років, стипендіат Черкаського міського голови С. О. Одарича 2010 року. Лауреат міжнародної науково-практичної конференції «Методологічна та практичні аспекти менеджменту в параметрах національної економічної моделі», лауреат міжнародної науково-практичної конференції «Економіка та менеджмент підприємництва в параметрах національної єкономічної моделі України в умовах глобалізації». Двічі бронзовий призер України з штовхання ядра, чемпіон області з пожежно-прикладного спорту, фіналіст проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування».

Копил Михайло Олегович
Студент 3-го курсу, спеціальність «Правознавство».
Учасник стипендільної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Лауреат міжнародної науково-практичної конференції «Методологічна та практичні аспекти менеджменту в параметрах національної економічної моделі», присвяченої 51-й річниці першого космічного польоту Ю. І. Гагаріна.

Підгорний Роман Іванович
Студент магістр, спеціальність «Правознавство».
Фіналіст проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування», капітан футбольної команди СУЕМ, яка стала чемпіоном міста Черкаси з міні футболу в 2009 та 2011 році.

Годований Богдан Петрович
Студент магістр, спеціальність «Правознавство».
Стипендіат президента університету Рауфа Ахметовича Аблязова 2012 року.

Музика Аліна Дмитрівна
Студентка магістр, спеціальність «Правознавство».
Лауреат міжнародної науково-методичної конференції «Розвиток правової системи та державотворення в Україні: теорія та практика».

Дікалова Яна Олексіївна
Студентка магістр, спеціальність «Переклад».
Лауреат студентської науково-практичної конференції СУЕМ «Наука – 2009: теоретичні та прикладні дослідження», заслужений артист СУЕМ, стипендіат Конкурсу - 2011/12 Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду В. Пінчука, переможниця конкурсу соціальних проектів V молодіжного Форуму – 2012 Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду В. Пінчука.


Голиш Аліна Вікторівна

Студентка 4-го курсу, спеціальність «Переклад».
Переможниця конкурсу «Laws of Life – 2011» міжнародної організації «Теменос» (нагороджена поїздкою до США), друге місце в обласному етапі XI Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, переможниця ІІ етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

Огілько Леся Олександрівна
Студентка 4-го курсу, спеціальність «Переклад».
Призер обласного етапу XI Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, переможниця ІІ етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

 

Коледж економіки і управління

Зануда Денис
Студент 3-го курсу, спеціальність «Правознавство».
Майстер спорту з військового рукопашного бою, чемпіон Європи з К1 (бої без правил)

Осіпова Ліана
Студентка 3-го курсу, спеціальність «Туристичне обслуговування».
Відзначена орденом «Заслужений артист СУЕМ». «Міс глядацьких симпатій» міського конкурсу «Черкащанка-2011».

Дорошко Марія
Студентка 3-го курсу, спеціальність «Правознавство»
Переможець міського конкурсу «Весільний кураж», «Міс кмітливість» міського конкурсу «Студміс 2012»

Кошова Марина
Студентка 3-го курсу, спеціальність «Правознавство»
«Заслужений артист СУЕМ», призер конкурсу «Під зіркою Оріону» та «Шукаємо зірку», опублікована в двох поетичних збірках університету «Душа живе очікуванням дива» та «У серці квітку пронеси».

Пилипенко Анастасія
Студентка 3-го курсу, спеціальність «Туристичне обслуговування».
Переможець міського конкурсу “Студентська сім’я – 2011”

Гнатенко Ілля
Студент 3-го курсу, спеціальність «Економіка підприємства».
Кандидат в майстри спорту з важкої атлетики, переможець міського конкурсу “Студентська сім’я – 2011”

Ігнатьєва Віра
Студентка 3-го курсу, спеціальність «Докуметознавство та інформаційна діяльність».
Стипендіат міського голови міста Черкаси С.О. Одарича, член Малої академії наук України.

Начовний Владислав
Студент 3-го курсу, спеціальність «Туристичне обслуговування».
Кандидат в майстри спорту з бойового самбо, призер міського конкурсу “Студентська сім’я – 2012” в номінації «Найкреативніша пара міста Черкаси»