Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!Кафе «Вікно в Париж»

Керівництво СУЕМ ставить перед собою завдання – випустити зі стін університету не тільки професійно підготовлених, але й здорових спеціалістів.

Запорука здоров’я – правильне харчування. Саме тому на базі університету створено студентське кафе «Вікно в Париж».

Затишний інтер’єр в паризькому стилі, просторий зал без сигаретного диму, швидке і якісне обслуговування, широкий асортимент страв справжньої домашньої кухні за доступними цінами – створюють прекрасну атмосферу і особливий настрій для зустрічей, спілкування і харчування всіх, хто працює і навчається в СУЕМ.

Навчання студентів кафедри «Менеджменту туризму, готельного і ресторанного бізнесу» тісно пов’язано з виробничо-практичною підготовкою. Керівництвом СУЕМ створені всі необхідні безпечні умови для проходження виробничого навчання та виробничої практики студентів:

  • кафе забезпечене сучасним технічним обладнанням;
  • тут працюють висококваліфіковані спеціалісти: повари, кондитери, які передають свої знання і навики студентам в галузі технології приготування їжі, в сфері обслуговування;
  • на базі кафе діє навчальний ресторан, де студентів навчають професійно оформлювати та правильно подавати страви, сервірувати столи.

Від того, наскільки правильно і якісно організовано харчування студентів, залежить якість їхньої навчальної діяльності.

На жаль, статистика останніх років показує різке збільшення серед молодих людей осіб, які страждають на ожиріння, захворювання серцево-судинної системи, цукровий діабет, алергію. Лікарі-гастроентерологи стверджують, що майже кожен третій студент – їхній пацієнт. Основна причина – нерегулярне і неякісне харчування.

Науковими дослідами доведено, що загальний стан організму, його активність і працездатність, поліпшення роботи мозку залежать від режиму харчування. Саме тому кухарі кафе «Вікно в Париж» розробили і пропонують для студентів комплексні обіди за доступними цінами, які за якістю приготування і на смак відповідають домашній кухні. Вартість комплексних обідів від 17-00 грн до 20-00 грн.

Меню комплексних обідів для студентів складається виключно з корисних для здоров’я блюд. Сюди входять:

  • салати в асортименті без майонезу;
  • перші блюда (супи, борщі, розсольники);
  • блюда з м'яса, риби натуральної і рубленої;
  • гарніри в асортименті (каші, овочі, макаронні вироби);
  • напої (чай, кавові напої, компоти, киселі фруктові і молочні), соки різні (овочеві, фруктові, плодово-ягідні);
  • хлібобулочні вироби.

Асортимент продукції, що входить до складу комплексних обідів, узгоджується з головним державним санітарним лікарем міста.

Меню комплексних обідів для студентів розташовується у видному і доступному місці кафе «Вікно в Париж», у куточку покупця.

 

Мистецтво вести здоровий спосіб життя необхідне і доступне кожному студентові для покращення свого здоров’я і отримання гідної професії.