Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Активність, активність і ще раз активність!

Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу. В умовах постійної зайнятості важко знайти час на походи в спортзал, заняття спортом. Тому Східноєвропейський університет економіки та менеджменту потурбувався про своїх студентів вже сьогодні.

Кафедра фізичного виховання була утворена з першого року заснування вузу. На кафедрі працюють викладачами провідні спортсмени та тренера, які захищали честь нашої держави на міжнародному рівні і підготували не одного видатного спортсмена.

Стратегічною метою фізичного виховання є формування фізичного, морального і психологічного здоров’я, усвідомленої потреби у фізичному вдосконаленні, розвитку у студентів інтересу й звичок до самостійних занять фізичною культурою, набуття знань і вмінь здорового способу життя.

Викладачами кафедри проводиться значна робота направлена на пропаганду здорового способу життя та виявлення талановитої молоді, яка прагне під керівництвом досвідчених тренерів кафедри підвищити свої спортивні досягнення.

Для створення умов підтримки свого здоров'я на необхідному рівні потрібне фізичне навантаження.

Тому, до умов, що сприяють збереженню здоров’я, без сумніву, належить фізична культура та спорт. Вони є основними чинниками формування гармонійної особистості. На сучасному етапі розвитку суспільства зростають вимоги до фізичної підготовки людей. Адже саме рівень здоров’я – нерідко є головним чинником працездатності в процесі життєдіяльності людини.

Тренованість додає людині впевненість у собі. Люди, що постійно займаються фізичною культурою, менше піддані стресу, вони краще справляються з занепокоєнням, тривогою, пригніченістю, гнівом і страхом. Вони не тільки здатні легше розслабитись, але і вміють зняти емоційну напругу за допомогою визначених вправ. Фізично треновані люди краще справляються з хворобами, їм легше вчасно засипати, сон у них міцніший, їм потрібно менше часу, щоб виспатись. Деякі фізіологи вважають, що одна година фізичної активності продовжує життя людини на 2-3 години.

Здорова молодь – запорука фінансової і економічної незалежності процвітаючої держави. Бути здоровим це престижно і модно!!!

На базі СУЕМ було організовано заняття із різних видів спорту, що дозволяє студентам за власним бажанням бути членом однієї з спортивних секцій. У поза навчальний час здійснюється спортивно-оздоровча робота студентів відповідно до їх попиту.

З 1997 року в університеті працюють спортивні секції: легка атлетика, футбол та жіночий волейбол.

Студенти вузу активно приймають участь в обласних змаганнях з легкої атлетики. Протягом багатьох років студенти СУЕМ є учасниками Спартакіад та Універсіад області з кросу.

З 2000 року наш вуз підготував двох кандидатів у майстри спорту з легкої атлетики.

У 2001 році легкоатлети СУЕМ вибороли четверте місце з кросу серед ВНЗ. На Чемпіонаті області з кросу, що проходив у місті Черкаси у жовтні місяці цього року, наша вихованка виборола третє місце в особистому заліку.

У 2003 році відкрилась секція настільного тенісу. Протягом цих років наші спортсмени є незмінними учасниками обласних тенісних турнірів та неодноразово виборювали призові місця.

З 2003 року працювала секція з гирьового спорту. Наші спортсмени на протязі цих років прийняли участь більше як у 20 змаганнях районного та обласного рівня.

З 2004 року жіноча волейбольна команда СУЕМ постійно була призером Першості області серед вищих навчальних закладів.

Найбільші здобутки пов’язані з нашою футбольною командою, яка з 2005 року приймала участь у Спартакіадах та Універсіадах області серед ВНЗ. Чотири роки команда була фіналістом цих змагань.

У 2009 та 2011 роках футбольна команда університету ставала чемпіоном обласних турнірів з футболу. Постійно наші футбольні команди коледжу та університету проводять товариські матчі зі студентськими командами Інституту банківської справи, Бізнес-коледжем, футболістами СДЮШОР.

Університет пишається своїми студентами, які вибороли звання чемпіонів області з шашок та шахів.