Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Кафедра дизайну

Кафедра дизайну здійснює підготовку фахівців за спеціальністю «Дизайн» (освітній ступінь «бакалавр«) денної форми навчання. Термін навчання – 4 роки.

Професорсько-викладацький склад кафедри дизайну – це доктори й кандидати наук, професори, доценти, фахівці в галузі мистецтва і дизайну різного спрямування, автори монографій, підручників і навчальних посібників. Серед них – заслужені художники України і члени Національної спілки художників України. Викладачі творчо працюють у галузі образотворчого мистецтва, мистецтвознавства, теорії та практики дизайну, підтримують зв’язки з іншими ВНЗ України, є постійними учасниками виставок творів мистецтва і дизайну в Україні та за кордоном.

Студенти і викладачі кафедри дизайну готують лоти для благодійного аукціону

Організація і зміст підготовки фахівців за спеціальністю «Дизайн» обумовлюються стандартами вищої освіти: освітньо-кваліфікаційними характеристиками, освітньо-професійними програмами та навчальним планом, які розроблені відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України.

Студенти отримують знання, вміння і навички з таких професійно-орієнтованих дисциплін: «Живопис», «Рисунок», «Історія архітектури, мистецтва», «Комп`ютерна графіка в ландшафтному дизайні», «Реконструкція та реставрація ландшафтних об`єктів», «Садово-парковий дизайн», «Ландшафтне та архітектурне проектування» тощо.

Освітній процес забезпечено фаховою літературою, посібниками, методичними рекомендаціями, програмами з курсів як обов’язкової, так і вибіркової складової. При кафедрі створено творчу майстерню, інноваційну лабораторію з мультимедійною, проекційною, відео- та аудіовізуальною технікою. У розпорядженні викладачів і студентів – сучасні програми ArchiCAD, 3DStudioMax, Corel Draw, Adobe Photoshop та інші.

Кавовий живопис у виконанні студентів кафедри дизайну

Особливий акцент в освітньому процесі звернено на науково-дослідну та виставково-творчу роботу студентів. Студенти беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських наукових і науково-практичних конференціях. При кафедрі функціонує студентський науковий гурток «Актуальні проблеми дизайну ландшафтів», на засіданнях якого студенти виступають із доповідями та обговорюють результати наукових досліджень.

Круглий стіл на тему «Перспективи розвитку екодизайну на Черкащині»

Практичне навчання студентів кафедри передбачає щорічну навчальну та виробничу практику в архітектурних установах і майстернях, на підприємствах міста Черкаси та області, які спеціалізуються в галузі садово-паркового мистецтва, ландшафтного дизайну, квітникарства та декоративного рослинництва. Зокрема, студенти проходять практику в Департаменті архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради, КП «Дирекція парків», садових центрах «Захист рослин», «Сад мрій» та ін.

На кафедрі значна увага приділяється виховній і культурно-масовій роботі, яка передбачає організацію самоврядування й змістовного дозвілля студентів. Доброю традицією є проведення круглих столів, майстер-класів із нагоди Дня художника, Дня дизайнера-графіка, Всесвітнього дня архітектора тощо. Студенти кафедри завжди долучаються до загальноуніверситетських і міських заходів, інтелектуальних, культурних конкурсів, спортивних змагань і благодійних акцій.

Студенти-дизайнери взяли участь у стріт-арті з нагоди Дня захисника України

Випускники кафедри працюють на посадах: VIP-дизайнера (розробка проектів ландшафту, інтер'єру житлових й офісних приміщень, ресторанів, кафе, барів, магазинів); дизайнера міського середовища (дизайн зовнішньої реклами, оформлення вітрин; розробка проектів малих архітектурних форм, дитячих майданчиків, паркових зон); менеджера-дизайнера, дизайнера-конструктора у фірмових салонах-магазинах, на фабриках з виготовлення м'яких і корпусних меблів; керівника в дитячих художніх школах живопису, малюнка, композиції, кольорознавства.

Якщо ви бажаєте здобути якісну мистецьку освіту, яка відповідає європейським стандартам, кафедра дизайну Східноєвропейського університету чекає на вас!

Запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків у будь-який час завітати до нашого навчального закладу і більше довідатися про спеціальність, ознайомитися з перевагами та перспективами на майбутнє. Під час зустрічі ви зможете відвідати лабораторії, навчальні аудиторії, а також поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на всі хвилюючі вас питання.

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16, каб. 50 (5 поверх).

Тел.: (0472) 64-70-55.

Електронна пошта: kaf-diz@cim.uch.net