АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

Коледж економіки і управління готує молодших спеціалістів за спеціальністю «Автомобільний транспорт» зі спеціалізацією «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Терміни навчання: на базі 9-ти класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11-ти класів – 2 роки 10 місяців. Форми навчання: денна, заочна (лише для вступників з повною загальною середньою освітою). Кваліфікація: механік.

Освітній процес передбачає опанування широкого спектра навчальних предметів: загальноосвітньої, гуманітарної, соціально-економічної та фундаментальної підготовки, а також дисциплін професійної і практичної підготовки.

Основними дисциплінами, які забезпечують теоретичну підготовку та здобуття практичних умінь і навичок за обраною спеціальністю і формують професійні компетенції є: «Автомобілі», «Автомобільні двигуни», «Правила і безпека дорожнього руху», «Електрообладнання автомобілів», «Технічна експлуатація автомобілів», «Основи технології ремонту автомобілів», «Будова та технічне обслуговування автомобілів іноземних марок» та інші.

Під час навчання студенти проходять практику на підприємствах автомобільного транспорту, станціях технічного обслуговування, опановують сучасне технологічне та діагностичне обладнання.

Випускники спеціальності вміють здійснювати технічне обслуговування та ремонт автомобілів, капітальний ремонт вантажних, легкових автомобілів та автобусів, контролюють виконання графіків проведення контрольно-діагностичних оглядів, забезпечують якість і кількість автомобілів на лінії, контролюють правильність технічної експлуатації автомобілів водіями.

Основні посади, на яких може працювати випускник після закінчення навчання:

• механік автомобільної колони;
  • механік із ремонту транспорту;
  • механік дільниці;
  • механік цеху;
  • механік виробництва;
  • технік-конструктор (механіка);
  • технік-технолог (механіка);
  • технік із підготовки виробництва;
  • майстер виробничого навчання водінню.

Здобуваючи освіту у нас, ви оволодієте знаннями, навичками в області теорій, конструкцій, ремонту, технічного обслуговування автомобілів і навчитеся використовувати свій творчий підхід у вирішенні практичних завдань, успішно керувати сучасним складним автомобільним господарством.

Ласкаво просимо на навчання до Коледжу економіки і управління!

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16.

Тел.: (0472) 64-70-55, 64-84-74, 32-73-11, 32-74-64 (Коледж).

Моб.: (050) 464-21-86, (067) 470-21-13 – відповідальний секретар приймальної комісії

Електронна пошта: cim@cim.uch.net.