У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРОЙШЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

2020-04-21

16-17 квітня у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулася всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Cучасні технології менеджменту, інформаційне, фінансове та облікове забезпечення розвитку економіки в умовах євроінтеграції». У конференції взяли участь 287 осіб майже з усіх регіонів України, з них половина з науковими ступенями і вченими званнями.

Обговорення актуальних питань за тематичними напрямами проводилось в онлайн-форматі. Серед напрямів наукового пошуку учасників конференції можна виокремити такі: економіка та менеджмент інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств; фінансові інструменти управління економічним розвитком; сучасний маркетинг: проблеми, гіпотези, дослідження; правове забезпечення сучасних соціально-економічних процесів; економічна та фінансова безпека бізнесу тощо.

За підсумками роботи науково-практичної інтернет-конференції буде опубліковано збірник тез, у якому висвітлені результати наукових досліджень учасників заходу.

Організаційний комітет щиро дякує всім, хто долучився до роботи конференції!