Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

МИ ПОВЕРНУЛИ ВІРУ В ДОСТУПНІСТЬ ПРИВАТНОЇ ОСВІТИ


2020-03-30


–  Тобі здається, що приватна освіта дороговартісна?

Ми знизили ціни. З 2020 року контрактна вища освіта в державних закладах перевищить 20000 грн. Ми самі контролюємо і встановлюємо вартість навчання. І свідомо робимо її доступною і значно меншою (http://www.suem.edu.ua/uk/education/tuition)

 –  Ти вважаєш, що вища освіта не дає реального шансу працевлаштуватися?

По-перше, навчаючись в університеті, ти проходиш практику, що дає можливість не лише здобути практичні навички під час роботи з професіоналами своєї справи, а й зарекомендувати себе як уже сформованого фахівця. І якщо керівники фірм, де відбувалася практика, бачать потенціал, цілеспрямованість, працьовитість і творчий підхід, практиканти отримують реальний шанс працевлаштуватися.

По-друге, за період навчання ти значно розшириш своє коло знайомих. І завтра новий абітурієнт буде мріяти отримати запрошення на роботу до фірми, що створиш ти зі своїми одногрупниками.

–  Вагаєшся, бо вища освіта забирає багато часу? Потрібно відсиджувати лекції, а в тебе вже є робота.

Може це й так у державному виші. А в нас – індивідуальний план, що розробляється відповідно до твого графіка. Є дистанційний доступ до лекцій, тестових завдань у власному онлайн-кабінеті.

Давай будемо відвертими!

Якщо зараз ти читаєш цей текст і досі з нами, то тобі важливо знати як, де і коли можна здобути вищу освіту.

Зателефонувавши (099) 105-27-71 і прочитавши правила прийому на сайті http://www.suem.edu.ua/uk/entrant/rules_of_entry ти дізнаєшся всі деталі вступу в 2020 р.

А також підписуйся на наш канал  www.youtube.com/user/SUEM1991 і дивись відео головних івентів університету!