КАФЕДРА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ ТА ТУРИЗМУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ТУРИСТИЧНОМУ ФОРУМІ "ЗРОБИМО БРЕНД ЧЕРКАЩИНИ РАЗОМ"

2019-12-16

IV туристичний форум зібрав спільноту небайдужих однодумців (організаторів подорожей, мандрівників, молодь) задля спільної мети – розвитку туризму на Черкащині. Йшлося про бренд області, етапи роботи над ним, а головне – про наповнення ТОП-З слоганів, які перемогли в першому етапі конкурсу. Один із них необхідно обрати всім нам шляхом голосування до 20 січня 2020 року.

Студенти слухали виступи спікерів: Тараса Ковальчука, директора туристично-інформаційного центру Тернополя; Ігоря Чави, керівника КП „Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича“; Олега Білого, арт-директора у White Studio Design, розробника айдентики Дрогобича, Геніченська, Калуша, які поділилися досвідом роботи над брендом, слоганом, їхнім впливом на розвиток туризму в регіонах. Натхненні ідеями й баченнями спікерів студенти взяли час для роздумів, щоб чітко і виважено окреслити власну позицію щодо вибору найкращого слогана для регіону.