ХУДОЖНЬОЮ САМОДІЯЛЬНІСТЮ ЗУСТРІЛИ АБІТУРІЄНТІВ СТУДЕНТИ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО

2019-11-29

“Дні відкритих дверей – це завжди нагода продемонструвати гостям не тільки свої освітянські можливості. Також це момент, коли ми показуємо, що студентське життя має дуже багато барв вільного часопроведення, – зазначає ректор Східноєвропейського університету Сергій Шамара. – Особисто я дуже пишаюся своїми вокалістами, танцюристами, театралами й артистами інших жанрів. І повірте, нам завжди є що показати і чим здивувати”.

Отже, відкритими репетиціями до Дня Св. Миколая (який відбудеться у СУЕМ 18 грудня) зустріли абітурієнтів студенти нашого закладу вищої освіти. Гості мали змогу не тільки споглядати цей творчий процес, а й сфотографуватися з учасниками і отримати запрошення на новорічну музичну виставу. Неформальне спілкування шкільної та студентської молоді було продовжено також у Музеї Східноєвропейського університету (де традиційно зустрічає молодших гостей Студрада закладу) та у кімнаті психологічного відпочинку, де пригощали гарячими напоями і смачною випічкою.