ЗМАГАННЯ ЕРУДИТІВ ДО ДНЯ СТУДЕНТА

2019-11-14

У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту триває святковий тиждень до Дня студента. Сьогодні найкмітливіші студенти вишу зійшлися в інтелектуальному змаганні – брейн-рингу.

За титул найерудованіших змагалося п’ять команд. Було зіграно три гейми (один блок – 20 запитань, два – по 10). Логіко-інтелектуальні запитання стосувалися тем історії, географії, спорту, літератури, музики, кулінарії, відомих людей світу, винаходів, фільмографії, філології тощо.

У запеклій боротьбі не на життя, а на торт перемогла команда «Дружба» Коледжу економіки і управління (група КЮР-71). Друге місце посіли студенти 4 курсу спеціальності «Право» СУЕМ, третя сходинка дісталася команді гуртожитку.

Незважаючи на те, що гра проходила у форматі змагання, вдалося створити приязну й веселу атмосферу. Активність студентів засвідчила їхню глибоку ерудованість і вміння працювати в команді, що є надзвичайно важливим на шляху становлення фахівця.