СТУДЕНТИ СУЕМ ВДОСКОНАЛЮВАЛИ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ У СФЕРІ АУДИТУ

2019-11-01

Студенти Східноєвропейського університету спеціальностей «Облік і оподаткування» і «Право» 31 жовтня 2019 року разом з аудиторами фірми «Атторней Плюс», що пройшла перевірку системи контролю якості аудиторських послуг і має право проводити обов’язковий аудит, провели круглий стіл «Практичне застосування міжнародних стандартів аудиту та сучасні виклики аудиту».

Під час заходу обговорили такі питання:

-  проходження перевірки системи контролю якості аудиторських послуг;

-  практичне застосування міжнародних стандартів аудиту та їхнє оновлення;

- основні положення Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»;

-  сучасний стан реєстру аудиторів у Черкаській області;

-  сертифікація та підвищення кваліфікації аудиторів;

-  Аудиторська палата України як незалежний орган організації, планування та координації аудиторської діяльності;

-  правове оформлення проведеної аудиторської перевірки.

Студенти мали можливість не лише теоретично, але й практично ознайомитися з особливостями проведення аудиту, що сприятиме поглибленню їхніх знань із таких профільних дисциплін: «Аудит», «Організація і методика аудиту» (для спеціальності «Облік і оподаткування»), «Судова бухгалтерія» (для спеціальності «Право»).

Молодь була у захваті та щиро подякувала аудиторській фірмі «Атторней Плюс» за пізнавальний захід.