СМАЧНА ВИПІЧКА ДЛЯ ДОБРОЇ СПРАВИ: СТУДЕНТИ ЗНОВУ ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

2019-10-29

Благодійний ярмарок «Дари осені» провели сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту. Зібрані кошти студенти передадуть на допомогу онкохворим дітям.

На ярмарку було все, що душа забажає – пироги, тістечка, печиво, вишукані десерти. Усе це зроблене руками молоді, котра охоче долучилася до проведення благодійної акції. Для начинки використовували традиційні «дари осені» – яблука, груші, сливи тощо. Чудово смакував із цими солодощами трав’яний чай, привезений студентами з Карпат. Кафедра готельно-ресторанної справи та туризму здивувала смачним і корисним смузі з гарбуза, апельсинів і бананів. Також ярмарковий стіл був доповнений фруктами й домашньою консервацією на будь-який смак. Особливої теплоти й душевності ярмарку додало сервірування столу з використанням елементів осіннього декору: калини, листя клену, грецьких горіхів.

Ректор університету Сергій Шамара наголосив на благородній місії проведеного заходу та подякував студентам і викладачам, які так активно до нього долучилися.