ТРЕНІНГ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СТРАХОВОГО ЗАХИСТУ В УКРАЇНІ» ВІД ПРАТ «METLIFE»

2019-10-22

Для студентів Східноєвропейського університету економіки і менеджменту було проведено тренінг «Актуальні проблеми страхового захисту в Україні» як елемент практичної реалізації здобутих навичок із дисципліни «Страхування». До участі в тренінгу було запрошено регіональних представників ПрАТ «MetLife».

Під час зустрічі вони ознайомили студентів із основними напрямами страхового захисту в Україні та програмами страхування життя. Зокрема, акцентовано увагу на страхуванні життя від нещасних випадків під час подорожей і створення власних накопичувальних програм страхового захисту.

Увагу студентів було зосереджено й на особливостях страхових полісів життя, порядку розгляду страхових випадків, визначення страхового відшкодування та механізмі здійснення страхових виплат.

Представники компанії ознайомили присутніх із властивостями роботи страхових компаній і страхових агентів, а також можливостями співпраці й практичного навчання.