ДО ДНЯ ЮРИСТА CТУДЕНТИ-ПРАВНИКИ ЗМАГАЛИСЯ В БРЕЙН-РИНГ

2019-10-08

У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту триває Тиждень права з нагоди відзначення Дня юриста. Сьогодні студенти спеціальності «Право» зійшлися в інтелектуальному змаганні – брейн-рингу.

Бажання позмагатися у знанні юриспруденції виявили 5 команд студентів. Гра видалася цікавою і багатою на дотепні варіанти відповідей на витончені питання юридичної науки. Зрештою, як і в кожній грі, було визначено переможців. Ними стали учасники команди Коледжу економіки і управління групи КЮР-71.

Загалом  під час проведення брейн-рингу панувала атмосфера здорової конкуренції. Молодь зацікавилися таким оригінальним форматом перевірки знань. І гравці,  і організатори отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень.