У НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВИСТАВКУ ХУДОЖНІХ РОБІТ ОЛЕКСАНДРА ШЕПЕНЬКОВА

2019-10-03

Учора в читальній залі наукової бібліотеки Східноєвропейського університету економіки і менеджменту презентували виставку творчих робіт члена спілки художників Черкас Олександра Шепенькова. Виставка приурочена до Всеукраїнського дня бібліотек.

В експозиції художник представив картини, виконані різними техніками, більшість із них – це абстрактний живопис. Виставка привернула увагу молоді до творчості, показала різні можливості для самореалізації та професійного розвитку.

Ректор університету Сергій Шамара привітав присутніх зі святом і передав до бібліотеки наукові та художні книги.

– Свято бібліотек – це передовсім свято книги – скарбниці людських знань, – говорить ректор.  – Саме у книгах відображені весь неосяжний світ і віками накопичена людська мудрість. А посередником між книгою і читачем є бібліотекар. Дякуємо вам, дорогі бібліотекарі, за надзвичайно важливу, благородну просвітницьку справу. А студентам бажаю ніколи не забувати дорогу до книжкового дому і бути завжди спраглими до нових знань.