УНІВЕРСИТЕТСЬКА ГРОМАДА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО ВШАНУВАЛА ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

2019-05-09

Науково-педагогічний колектив разом зі студентством Східноєвропейського університету взяли участь у пам’ятних заходах із нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Уклонитися пам’яті загиблих героїв прийшли керівники області й міста, учасники бойових дій на Донбасі, представники державних установ, громадських організацій, освітніх закладів й інші небайдужі містяни.

Мітинг на Соборній площі розпочався з хвилини мовчання. Молодь засвідчила глибоку шану й повагу тим, хто не боячись смерті, пішов у саме пекло війни,тодішнім і нинішнім захисникам України, та щиросердно подякувала за їхній героїчний подвиг.

Опісля викладачі і студенти Східноєвропейського університету поклали квіти до Вічного вогню.