В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

2019-04-10

Всесвітній день поезії зібрав поціновувачів рими й поетичного слова у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту. У творчій зустрічі взяли участь науково-педагогічні працівники і студенти навчального закладу.

– Поезія – це поклик душі. Вона робить наше життя багатшим, надаючи звичайним словам особливу магію, – говорять студенти вишу.

Під час заходу звучали рядки видатних майстрів рідного слова – Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Симоненка, Ліни Костенко, а також власні поетичні спроби студентів і викладачів.

Чимало творів поети-аматори присвятили коханню, природі, подорожам, життєвим цінностям. Цікавими були виступи студентів і педагогів, які декламували поезію закордонних авторів.