Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРОЙШЛО ВІДКРИТЕ ЗМАГАННЯ З БРЕЙН-РИНГУ


2019-03-15


У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту вже стало традиційним проведення інтелектуальних змагань у форматі брейн-рингу. За звання найкмітливіших боролося 7 команд студентів і учнів старших класів черкаських закладів освіти: Черкаського комерційного технікуму, Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу, Черкаського державного бізнес-коледжу, шкіл №11, №2, №18 і №13.

Відповідаючи на запитання в умовах ліміту часу, учасники виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість. Команди то вирівнювали рахунки, то вибивалися вперед. Зрештою, як і в кожній грі, визначилися свої переможці. Ними стали учасники команди загальноосвітньої школи №2. Друге місце здобули студенти Черкаського комерційного технікуму, третє – Черкаського державного бізнес-коледжу.

Незважаючи на те, що гра проходила в форматі змагання, вдалося створити приязну і веселу атмосферу. Активність молоді під час брейн-рингу засвідчила глибоку ерудованість і вміння працювати в команді, що є надзвичайно важливим на шляху становлення фахівця.

Наприкінці гри викладачі подякували студентам і школярам за участь та висловили щире сподівання на ще не одну таку цікаву зустріч.