ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПІДСУМКОВОМУ СЕМІНАРІ ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ

2018-12-17

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на майбутнє і підбивати підсумки року, що минає: здавати квартальні звіти, закривати плани, резюмувати особисті успіхи і досягнення.

У неформальній атмосфері 13 грудня в Києві відбувся святковий семінар "Бухгалтер YOU ARE: підсумки 2018 та прогнози на 2019 рік".

Під час семінару своїми знаннями, досвідом та фаховою майстерністю поділилися експерти з оподаткування, адвокати-практики та сертифіковані бізнес-тренери. Було розглянуто нововведення з ключових питань оподаткування та перевірок у 2019 році, права бухгалтера під час слідчих дій та багато інших важливих питань.