МАНДРУЙМО РІДНИМ КРАЄМ!

2018-09-25

Тиждень туризму і краєзнавства у Східноєвропейському університеті продовжився в одному з найдавніших міст України – Корсуні-Шевченківському, що завжди гостинно запрошує до історико-культурного заповідника. Історичні місця, пам'ятки культури, вікові дерева, гранітні скелі, красуня Рось – все це корсунська земля!

Студенти і викладачі відвідали палацовий ансамбль (колишній маєток князів Лопухіних – Демидових, який в 1858 році був визнаний одним із найбагатших на архітектурні родзинки в Європі). Переглянули експозицію військової техніки часів Другої світової війни, прогулялись алеями парку, де творив Т. Г. Шевченко, побували біля джерела з кришталево чистою водою, а найбільше їх вразили ландшафтний парк острова та каньйон річки Рось.