Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

 

У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЗНАНЬ


2018-09-03


У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти. На адресу молоді звучали вітання від представників обласної влади, ректорату, професорсько-викладацького складу, гостей свята.

Із вітальними словами до студентів, батьків, викладачів і гостей звернулася ректор університету, доктор економічних наук Любов Шпак.

– Східноєвропейський університет перегортає нову сторінку у своєму календарі. З упевненістю можу сказати, що цей навчальний рік стане ще одним кроком у розвитку нашого навчального закладу, і ми досягнемо всього запланованого. За студентські лави сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Пам’ятайте: всі перешкоди долаються силою знань. Хай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами студентів, батьків – гордістю за своїх дітей. Успішного навчального року, невичерпної енергії та творчих здобутків! – наголосила Любов Олександрівна.

Із вересневим святом та початком нового навчального року університетську громаду привітав начальник управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський.

– Хочу насамперед звернутися до першокурсників та їхніх батьків, – акцентував Валерій Вікторович. – Вам пощастило навчатися у цьому вищому навчальному закладі. Тут надзвичайно гарна, демократична і родинна атмосфера. Східноєвропейський університет конкурентоздатний на ринку освітніх послуг, має потужний професорсько-викладацький склад, сучасну матеріально-технічну базу, розвиває міжнародну співпрацю. Бажаю студентам і викладачам гарного навчального року, нових здобутків і миру, який так потрібен нашій країні.

За сумлінну працю, професійну майстерність, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у галузі національної освіти почесними грамотами управління освіти і науки Черкаської ОДА були відзначені проректор з навчальної роботи Андрій Мітла, директор інституту економіки і менеджменту Ірина Дьячук, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Олександр Лисенко. Ректора Східноєвропейського університету Любов Шпак Валерій Вікторович нагородив медаллю «За відданість справі».

За сумлінну працю, професійну відданість, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня знань подяками Східноєвропейського університету відзначено викладачів Наталію Луценко, Юлію Сиволап і Валентину Швець.

Найбільш хвилюючим моментом свята стала посвята першокурсників у студенти. За традицією, після проголошення клятви першокурсниками, ректор вручила їм символічний студентський квиток. Після цього присутні вшанували пам’ять Т. Г. Шевченка, поклавши квіти до пам’ятника Великому Кобзареві, розташованому на території університету.

Наприкінці заходу як символ віри, надії, здійснення мрій і бажань молодь відпустила в небо повітряні кульки.