ЗАПРОШУЄМО ЗДОБУТИ ВИЩУ ОСВІТУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

2018-07-16

Фінанси, банківська справа та страхування – це спеціальність, що не втрачає своєї актуальності в умовах глобалізаційного розвитку суспільства та дозволяє бути фахівцями в соціальній, бюджетній, податковій, страховій, міжнародній, банківській та інших сферах господарювання.

Основним пріоритетом є підготовка висококваліфікованих фахівців зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», які можуть працювати на таких посадах: головного бухгалтера, менеджера, спеціаліста управлінь соціального забезпечення населення, керівника регіонального управління Пенсійного фонду України, інспектора фінансової служби, начальника фінансової групи, директорів страхової та аудиторської компаній, викладача-асистента, спеціаліста на ринку фінансових послуг, банкіра; ліквідатора-розпорядника майна підприємств-боржників. Ці посади не втрачають своєї актуальності, є завжди затребуваними та мають гідну оплату праці.

Підготовку студентів здійснюють виключно доктори та кандидати наук зі спеціальності, а також практикуючі фахівці, які мають тривалий стаж роботи в фінансових установах.