СТУДЕНТ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО СТАВ ЧЛЕНОМ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ БУХГАЛТЕРІВ І АУДИТОРІВ УКРАЇНИ

2018-04-27

Студента 4 курсу кафедри економіки, обліку і оподаткування Східноєвропейського університету економіки і менеджменту Сергія Котляра прийнято до лав Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.

Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ) є громадською професійною саморегулюючою некомерційною організацією, створеною з метою відстоювання інтересів представників бухгалтерської та аудиторської професій. Серед пріоритетів ФПБАУ: підвищення рівня професіоналізму фахівців-обліковців, поліпшення їхнього іміджу в суспільстві та покращення якості послуг, що надаються ними.

ФПБАУ є єдиною організацією в Україні, яка представляє професію бухгалтера і аудитора на міжнародному рівні: є членом Міжнародної федерації бухгалтерів, засновником та членом Євразійскої ради сертифікованих бухгалтерів та аудиторів. ФПБАУ має угоди про співпрацю з багатьма професійними організаціями Європи.