Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

 

У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВИПУСКНИКАМ ВРУЧИЛИ ДИПЛОМИ


2018-03-31


Дипломи про здобуття освітніх ступенів молодшого спеціаліста та магістра вручили випускникам Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

З вітальним словом до випускників та їхніх батьків звернулася ректор вишу Любов Шпак.

– Передусім вітаю наших дорогих випускників! Зичу, щоб ви завжди йшли впевнено до своєї мети. Адже цілі та мрії є запорукою вашого успіху. Не зупиняйтеся на досягнутому, завжди розвивайтеся, продовжуйте навчання, пробуйте щось нове. Життя складається з вибору й рішень, які ви приймаєте. Не бійтеся брати відповідальність на себе. Рішуче крокуйте вперед. Вірте в себе і в свої знання. А ми, в свою чергу, віримо у вас і пишаємося вашими досягненнями! – промовила ректор.

Також Любов Олександрівна привітала з цією святковою подією професорсько-викладацький склад, побажавши виховати ще не одну таку плеяду обдарованих і талановитих фахівців.

Із новою сторінкою життя випускників привітав заступник міського голови Ігор Волошин.

– Це один із найбільш пам’ятних і яскравих днів у вашому житті. Це ваш успіх і перемога на певному етапі життя. Хочу подякувати батькам за те, що разом зі своїми дітьми обрали саме цей навчальний заклад. Східноєвропейський університет є одним із найкращих вищих навчальних закладів не лише області, а й України загалом. Випускники Східноєвропейського є успішними у своїй сфері, залишаються працювати в місті, області, і це є високим показником діяльності будь-якого навчального закладу, – наголосив у виступі Ігор Володимирович.

Дипломи магістра отримали випускники спеціальностей «Економіка», «Менеджмент», «Право», «Маркетинг», «Облік і оподаткування», «Фінанси», «Готельно-ресторанна справа», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Філологія», дипломи молодшого спеціаліста – випускники спеціальності «Туристичне обслуговування» Коледжу економіки і управління, що діє при університеті.

Для випускниці коледжу Каріни Кулініч цей день став незабутнім не тільки врученням довгоочікуваного диплома, а й оригінальним освідченням у коханні та пропозицією руки і серця. Під час урочистостей випускник коледжу Сергій Білоножко з оберемком троянд став на коліно, подарував Каріні обручку та запропонував одружитися. Дівчина була надзвичайно вражена таким романтичним вчинком, як і інші присутні, і з радістю відповіла «так»!

Ще одним приємним моментом святкового дійства стало вручення подяк і грошових премій гравцям університетської футзальної команди «Громада», яка цьогоріч виборола срібло на Чемпіонаті області у Вищій лізі.

До святкових привітань долучилися директори інститутів та коледжу, завідувачі кафедр і викладачі. Вони побажали випускникам бути гідними представниками своєї професії, рухатися вперед і вдосконалюватись у професійному плані.

Наприкінці урочистостей Антоніна Лисенко та Сергій Могилей від імені випускників щиро подякували викладачам та керівництву рідного університету за здобуті знання й незабутні роки навчання.