ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЮРИСТІВ ПРОВЕЛИ ЛЕКЦІЮ-ПРАКТИКУМ З ПРОБЛЕМ ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН

2018-03-24

23 березня в юридичному інституті Східноєвропейського університету економіки і менеджменту відбулася лекція-практикум «Проблеми договірних відносин» практикуючого адвоката, спеціаліста із земельного, аграрного, корпоративного та господарського права Яна Білоголового.

Під час лекції були розглянуті основні питання в процесі складання договору відповідно до Господарського та Цивільного кодексів. Студенти самостійно складали правочини, виконували практичне завдання з пошуку помилок в підготовленому лектором договорі, навчалися ефективному користуванню юридичними інтернет-ресурсами.

Після завершення виступу гість охоче відповів на запитання слухачів і  наголосив, що багато часу присвячує практичній роботі зі студентами-правниками й готовий до співпраці.