У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРОВЕЛИ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

2018-03-17

У ході дня відкритих дверей абітурієнтам розповіли про спеціальності, за якими готують фахівців в університеті та діючому при ньому коледжі, про те, які нововведення приніс новий вступний рік, а також як студенти Східноєвропейського проводять вільний від навчання час.

Захід відвідали учні випускних класів шкіл міста №№ 2, 4, 5, 8, 26, Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, випускники ДНЗ "Черкаський професійний автодорожній ліцей". Після офіційної частини майбутнім вступникам провели екскурсії та продемонстрували матеріально-технічну базу вишу.

День відкритих дверей продовжився на кафедрах університету, де старшокласникам і їхнім батькам надали консультації щодо правил прийому в 2018 році та переліку конкурсних предметів.

Чекаємо на наступну зустріч з абітурієнтами, яка відбудеться 20 квітня.