ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ МАСНИЦІ!

2018-02-14

Східноєвропейський університет запрошує всіх охочих посмакувати млинцями від кафедри готельно-ресторанної справи на святкуванні Масниці. Дійство організоване  КП "Дирекція парків" і відбудеться в парку "Сосновий бір" 17 лютого 2018 року. Початок о 12:00.

Також традиційно проходитимуть народні забави. Конкурси для любителів млинців та вареників, атракціон для відчайдух «Стовп із подарунками», виступи кращих творчих колективів міста, спортивні змагання, яскраві фотозони, святковий ярмарок та тематичні майстер-класи від народних майстрів, вогняне шоу та спалювання опудала зими, а ще – безліч призів.

Оригінальні рецепти млинців, різноманітні начинки та креативна подача від студентів і викладачів кафедри готельно-ресторанної справи – вже в цю суботу! Святкуємо та смакуємо!