СТУДЕНТСЬКА “ГРОМАДА” ПЕРЕМОГЛА “ПИВОВАРІВ” І ЗАКРІПИЛАСЯ В ЧІЛЬНІЙ ТРІЙЦІ

2017-12-18

17 грудня відбувся ще один принциповий матч нашої футзальної команди. Колектив “Пивасу” довів у попередніх іграх, що буває непоступливим. Так складався і наш із ним поєдинок.

Суперники майже не мали замін і грали від оборони, яку нашим хлопцям вдалося розтягти лише за дві останні хвилини до кінця першого тайму. Роман Коломієць та Микита Агарін замкнули два вдалих простріли.

Певно перевага у голах дещо розхолодила “Громаду” і на старті другого тайму вже нашому воротарю двічі довелося витягувати “круглого” із воріт. Далі почалися “гойдалки”, де обидві команди нервували і порушували правила. В одному з таких моментів за 2 хвилини до кінця гри Антон Вакуленко вдало реалізував штрафний удар, призначений у ворота суперника. 3:2 – вольова перемога студентської “Громади”!

На разі наша команда посідає друге місце завдяки очній перемозі над Катеринополем, який має однакову з нами кількість очок. Перше – Яснозір’я, якому ми прикро поступилися минулої неділі.

ГРОМАДА (Черкаси, СУЕМ) 3 : 2 ПД “Пивас” (Черкаси)

Голи: Коломієць, Агарін, Вакуленко : Хрипченко, Масло

Попередження: Вакуленко, Агарін.

Інтерв’ю тренера за посиланням: https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=55CeS2y_2m0

Увага! Наступна гра нашої команди відбудеться у рамках 5-го туру чемпіонату області у Вищій лізі 23 грудня о 8:00!

Ми щиро дякуємо всім, хто нас підтримував цієї непогодної неділі!

Запрошуємо на кожну наступну гру!