ПРАВНИЧУ КЛІНІКУ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРИЙНЯТО ДО СКЛАДУ АСОЦІАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ КЛІНІК УКРАЇНИ

2017-12-07

Таке рішення було ухвалено на черговому з’їзді Асоціації юридичних клінік України, що проходив 1-2 грудня 2017 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час з’їзду були обговорені результати роботи юридичного клінічного руху України, найактуальніші питання функціонування юридичних клінік й їхньої участі в суспільних процесах, а також обрано голову Асоціації юридичних клінік України та прийнято нових членів до її складу. Серед новообраних – правнича клініка Східноєвропейського університету, яку гідно представили студенти юридичного інституту.

Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю та запрошення взяти участь в масштабному та насиченому заході організаторам, Правлінню Асоціації юридичних клінік України.

Довідково:

Правнича клініка – це підрозділ університету, навчально-науково-виробничий центр, де студенти-юристи практикують надання правової допомоги (консультації, складання процесуальних та непроцесуальних документів) під керівництвом викладача-куратора. Навчити студентів правильно оцінити проблему клієнта та знайти найоптимальніше рішення – місія діяльності таких клінік.