ЮРИСТИ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

2017-12-04

Днями на кафедрі цивільно-правових дисциплін юридичного інституту було проведено науково-практичний семінар на тему «Адміністративно-правове регулювання діяльності державних та приватних виконавців: стан та перспективи вдосконалення».

У роботі семінару взяли участь викладачі, студенти та фахівці державної виконавчої служби в Черкаській області. Під час семінару було запропоновано значну кількість конкретних пропозицій щодо вдосконалення нормативного та організаційно-правового забезпечення виконавчого провадження. На думку учасників семінару, тісна співпраця науковців з органами виконавчої влади дозволить в найближчій перспективі вирішити проблемні питання і тим самим підвищити ефективність правового захисту населення.