СВІЖА ВИПІЧКА, ДЕСЕРТИ, ЯГІДНІ МОРСИ – СТУДЕНТИ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗНОВУ ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

2017-11-29

Благодійний ярмарок «Дари осені» провели сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту. Кошти будуть спрямовані на придбання солодощів і подарунків до Дня Святого Миколая для  дітей з онкозахворюваннями, вихованців Черкаського притулку для дітей «Теплий дім» та інших закладів для дітей, які потребують допомоги.

На ярмарку були представлені виготовлені студентами пироги, тістечка, різні види печива, напої з фруктів і ягід. Для начинки використовували традиційні «дари осені» – яблука, журавлину, гарбуз тощо. Кафедра готельно-ресторанної справи представила сервірування столу з використанням елементів осіннього декору: калини, листя клену, грецьких горіхів.

Ректор університету Любов Олександрівна Шпак наголосила на благородній місії проведеного заходу та подякувала студентам і викладачам, які долучилися до ярмарку.