СТРАТЕГІЇ УСПІШНОГО СПІЛКУВАННЯ

2017-11-27

Кафедра іноземних мов Східноєвропейського університету економіки і менеджменту 27 листопада 2017 р. провела студентський науково-практичний семінар на тему «KeyConceptofaSuccessfulCommunication».

Студенти денної та заочної форм навчання різних спеціальностей у своїх доповідях і презентаціях окреслили основні аспекти й перспективи розвитку правової, туристичної та готельно-ресторанної діяльності в Україні.

Доповідачі обговорили та запропонували ефективні шляхи для їхнього подальшого вирішення і продемонстрували не тільки відмінну фахову компетентність, але й високий рівень володіння англійською мовою.

Авторів найкращих наукових студентських робіт було нагороджено грамотами Східноєвропейського університету.