ВІТАННЯ З ДНЕМ СТУДЕНТА

2017-11-17

Шановні студенти!

Від імені ректорату і всього професорсько-викладацького складу Східноєвропейського університету сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем студента!

Студентські роки – це період професійного становлення, творчих пошуків і формування підґрунтя для подальшого життя. Знання, вміння, навички, здобуті в університеті, є запорукою компетентності, професіоналізму і власної конкурентоспроможності на ринку праці.

Ми пишаємося вашими досягненнями! Ви – завзяті до навчання і науки, талановиті, активні у самоврядуванні, вмієте мислити і творити. Цінуйте кожну мить прекрасної студентської пори, намагайтеся плідно використовувати цей час, примножуючи свій інтелектуальний, творчий і культурний потенціал.

Зичимо вам успіхів, нових злетів і перемог на благо України та рідного навчального закладу. Ви, без перебільшення, є надією нашої Батьківщини, її сподіванням на краще майбутнє!

Хай ваші серця палають новими ідеями, а мрії здійснюються!

Миру і добра, дорогі студенти!