СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ НА ВИСТАВЦІ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА В ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

2017-10-27

У межах вивчення дисциплін «Рисунок», «Живопис», «Художні техніки» для студентів-дизайнерів Східноєвропейського університету було проведено виїзне заняття у Черкаському обласному художньому музеї.  Зокрема, молодь разом із викладачами відвідала щорічну виставку образотворчого мистецтва, присвячену Т. Г. Шевченку, в рамках якої проходив конкурс на премію ім. Данила Нарбута.

Серед учасників – професійні художники та учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, гуртків, студій образотворчого мистецтва з різних районів області. До того ж на виставці була представлена картина викладача Східноєвропейського університету, заслуженого художника України Юрія Петровича Іщенка «Полудень у Вільшані».

Усі мистецькі творіння виконані різними техніками, з-поміж яких: живопис, графіка, батик, декоративно-прикладне мистецтво.