СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ» ЗНАЙОМИЛИСЯ З НОВИНКАМИ ЗИМОВОГО СЕЗОНУ ВІД «НАТАЛІ ТУРС»

2017-10-24

Традиційно викладачі та студенти спеціальності «Туризм» Східноєвропейського університету беруть участь у семінарах провідних туроператорів. Виїзний семінар відбувся у готельному комплексі «Апельсин». Цього разу новинки сезону «Зима 2017-2018» презентував туроператор «Наталі Турс».

Студенти ознайомилися із найактуальнішими туристичними трендами, найзатребуванішими туристичними продуктами, новими послугами з бронювання авіаквитків, трансферу. Менеджери туроператора провели майстер-клас «Інноваційні системи бронювання» на сайті «Наталі Турс» - Natecnia. Кава-брейк додала теплої нотки у спілкуванні гостей і фахівців туристичного бізнесу.