НА ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРИГОЩАВ ЧЕРКАЩАН БОРЩЕМ

2017-10-14

Двісті літрів борщу для черкащан приготувала кафедра готельно-ресторанної справи та туризму Східноєвропейського університету у рамках відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, організованого Черкаською міською радою. Захід проходив у сквері за Черкаською облдержадміністрацією.

Кафедра готельно-ресторанної справи та туризму вкотре здивувала жителів та гостей міста своїми кулінарними вміннями. Цього разу студенти і викладачі пригощали охочих українським борщем, приготовленим зі свинячими реберцями за класичним рецептом. Подавали борщ зі сметаною й чорним хлібом. Усім страва припала до смаку, тому однією порцією не обмежувались і приходили ще й за добавкою. Понад 200 літрів улюбленої страви «розійшлися» за пару годин!

Східноєвропейський університет вітає черкащан зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України! Зичимо міцного здоров’я, мужності, відваги й непохитної віри в перемогу!