ОГОЛОШЕНО НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДО ЗНО-2018

2017-10-10

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту та діючий при ньому Коледж економіки і управління оголошують набір на підготовчі курси до ЗНО-2018.

Підготовка на базі 9 класів (до вступу в коледж): українська мова, історія України, математика, географія, іноземна мова (англійська, німецька).

Підготовка на базі 11 класів (до ЗНО): українська мова та література, історія України, математика, географія, іноземна мова (англійська, німецька).

Курси стартують 21 жовтня. Заняття проводитимуться щосуботи, початок о 10 год. Вартість – 100 грн на місяць за один предмет. Абітурієнт може вибрати від одного до чотирьох предметів. Кількість осіб у групі – не більше 10.

Для запису на курси та за додатковою інформацією звертатися за телефонами: 096 334 23 55, 066 967 34 24.

Адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16, зупинка «Парк Хіміків»

e-mail: cim@cim.uch.net

www.suem.edu.ua