CХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ДОЛУЧИВСЯ ДО ВОЛИНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «ЗАЯВИ ПРО СЕБЕ І СВОЮ ПРОФЕСІЮ»

2017-10-04

У Луцьку пройшов XVIII обласний фестиваль «Заяви про себе і свою професію», мета якого допомогти молоді у виборі майбутньої професії. Членом журі було запрошено завідувача кафедри готельно-ресторанної справи і туризму Східноєвропейського університету, голову Черкаського осередку Асоціації Кулінарів України Анну Собко.

Фестиваль був насичений майстер-класами, виставками, аукціонами, різноманітними конкурсами. Учасники отримали змогу поспілкуватися з метрами кулінарного мистецтва, відомими шеф-кухарями, представниками готельно-ресторанного бізнесу з усієї України. Для Східноєвропейського університету це прекрасна можливість для обміну досвідом і налагодження співпраці з метою підвищення рівня професійної підготовки фахівців сфери обслуговування.

– Фестиваль засвідчив, що сфера послуг та готельно-ресторанного бізнесу в Україні успішно розвивається, – розповідає Анна Собко. – Радію, що завдяки регіональним осередкам, залученню бізнесу, влади та освітніх закладів кулінарне мистецтво набуває все більшого оберту в Україні. Вже у жовтні ми збираємо команду юніорів для участі у Battle Chefs, гастрономічна платформа якого відбудеться 20 – 21 жовтня у м. Житомирі. Бажаю нам завжди бути гідними своєї професії.