У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОГРАМИ МОВНИХ КУРСІВ ТА СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ ДЛЯ МОЛОДІ

2017-09-21

Учора за ініціативи центру кар’єри Східноєвропейського університету для студентів провели зустріч із представниками компанії AnyWay, яка має багаторічний досвід роботи у сфері освіти та стажувань за кордоном.

Представники компанії ознайомили з основними програмами, що вони пропонують для молоді. Передусім це можливість працювати і подорожувати Америкою завдяки програмі Work&Travel, вивчати іноземні мови в багатьох країнах світу. Зокрема, пропонують мовні курси в Китаї, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Великобританії та інших країнах. Також компанія має комбіновані програми: вивчення мови в поєднанні з хобі (різні види спорту, дизайн, мистецтво, мода, кіно, кулінарія тощо).

Після презентації студенти мали змогу особисто поспілкуватися з представниками компанії AnyWay, поставити запитання щодо програми, яка їх зацікавила. Також присутніх запросили більше довідатися про презентовані програми під час ще однієї зустрічі з представниками компанії, що проходитиме 23 вересня о 12:00 в Долині троянд.