Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

 

СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРИВІТАВ ЧЕРКАЩАН З ДНЕМ МІСТА


2017-09-17


Східноєвропейський університет економіки і менеджменту привітав рідне місто з Днем народження та провів масштабну презентацію своїх спеціальностей у локації «Студмістечко», що діяла в межах святкування 731-ї річниці Черкас. Захід проходив у парку ім. Б. Хмельницького й зацікавив майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

­Це свято об'єднує всіх тих, кому дорогі Черкаси, - звернулася із вітальними словами до жителів і гостей міста ректор університету Любов Шпак. - Наше рідне місто славиться талановитими, щирими, добрими, працездатними людьми, які створюють його прекрасне сьогодення і майбутнє. Для нас, безумовно, це місто найкраще на землі! Бажаю, щоб наше місто процвітало, зростало, розвивалося і кожен житель відчував себе щасливою людиною. Нехай мир, добробут, суспільна повага та довіра панують у нашому місті!З Днем народження, Черкаси!

Неабиякий інтерес у містян викликали яскраві презентації спеціальностейуніверситету та діючого при ньому Коледжу економіки і управління. Кафедра дизайну продемонструвала розроблені студентами макети заміських будинків, квіткову композицію «Квітучі Черкаси», влаштувала фейс-арт для маленьких відвідувачів свята та майстер-клас із мехенді. 

Консультаційний центр «Здорове харчування», бінарну міні-лекцію «Вплив кави на організм людини», міні-лекції «Невідома Черкащина», «Нумізматичний туризм» організувала кафедра готельно-ресторанної справи та туризму. Тут відвідувачі посмакували кавою і варениками та мали змогу поспілкуватися зі спікерами.

Популярними були вікторини з правових, економічних питань, інформаційної діяльності та перекладу, переможці яких отримали подарунки. Окрім того, заохочувальні призи отримали учасники квесту «Рідне місто, рідний університет». Надзвичайний інтерес викликала фотозона з символікою університету, де всі охочі фотографувалися в мантії магістра.  

Також студенти Східноєвропейського університету привітали рідне місто творчими номерами.

За активну участь у проекті «Студмістечко» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відзначив колектив Східноєвропейського університету та вручив ректору Любові Шпак подяку.

Наприкінці заходу ректор розрізала коровай, а студенти пригощали ним черкащан.