Освіта - сьогодні. Кар'єра - завтра. Успіх - завжди!

Новини університету

 

СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОСВЯТИВ У СТУДЕНТИ ЦЬОГОРІЧНИХ ВСТУПНИКІВ


2017-09-01


Сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти. Слова вітань на адресу молоді звучали від представників обласної влади, ректорату, професорсько-викладацького складу, гостей свята.

Розпочалося свято під звуки Гімну України, який виконав наживо студент 4 курсу Андрій Шевченко. Із вітальними словами до студентів, батьків, викладачів і гостей звернулася ректор університету, доктор економічних наук Любов Шпак.

– Східноєвропейський університет перегортає ще одну сторінку у своєму календарі. З упевненістю можу сказати, що новий навчальний рік стане ще одним кроком у розвитку нашого навчального закладу, і ми зможемо досягти всього запланованого. За студентські лави сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Пам’ятайте: всі перешкоди долаються силою знань. Бажаю всім досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів, – наголосила Любов Олександрівна.

Із вересневим святом та початком нового навчального року університетську громаду привітав перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль.

– Задля того, щоб ви сиділи за партами, на сторожі вашого миру стоять бійці, – звернувся до студентів Віталій Володимирович. – Тому здобувати знання – це не ваше право, а ваш обов’язок. Стати справжніми фахівцями вам допоможе потужний професорсько-викладацький склад Східноєвропейського університету. Черпайте від викладачів те, що вони вам дають, і цінуйте кожну годину, проведену в університетських аудиторіях. Здоров’я, миру, витримки, впевненості у власних силах.

Найбільш хвилюючим моментом свята стала посвята першокурсників у студенти. За традицією, після проголошення клятви першокурсниками, ректор вручила їм символічний студентський квиток.

Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять Т. Г. Шевченка, поклавши квіти до пам’ятника Великому Кобзареві, розташованому на території університету.