СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ ПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ В ГОТЕЛІ "УКРАЇНА"

2017-08-01

Літнє стажування студентів кафедри готельно-ресторанної справи Східноєвропейського університету проходить у готелі «Україна» в Черкасах. Студенти закріплюють теоретичні знання та набувають практичних навичок на посадах адміністратора, портьє, офіціанта, бармена, кухаря.

– Високий професійний рівень менеджменту і персоналу, гарна матеріально-технічна база готелю, доброзичлива атмосфера, відпрацьовані програми стажування – це ті складові, що дозволяють підготувати професіонала готельно-ресторанної справи, – запевняє завідувач кафедри готельно-ресторанної справи Анна Собко.

Студенти задоволені стажуванням, оскільки мають можливість здобути практичний досвід і удосконалити професійну майстерність.