СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ЕКОНОМІКА»

2017-07-25

Спеціальність «Економіка» (спеціалізація «Економіка підприємства») – сучасна, динамічна та перспективна спеціальність, яка забезпечує підготовку фахівців нового покоління, здатних ефективно працювати в органах державного управління, інвестиційно-консалтингових фірмах, на промислових і комерційних підприємствах та організаціях різних форм власності, провідних українських і зарубіжних компаніях, або успішно вирішувати питання створення та ефективного ведення бізнесу.

Економіст – це професія сучасності. Посада економіста має вагоме місце в структурі всіх підприємств, організацій чи установ, які функціонують в економічній системі держави. Саме спеціальність «Економіка» дає змогу зрозуміти, які механізми спрацьовують в економічному житті суспільства, як ними можна керувати, щоб досягати максимальних результатів.

Здобуття економічних знань – це інвестиції в майбутнє!