ПОДБАЙ ПРО СВОЄ МАЙБУТНЄ ВЖЕ СЬОГОДНІ – ОБИРАЙ НАШ УНІВЕРСИТЕТ!

2017-07-21

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту запрошує на навчання! Маючи 25 років досвіду освітньої діяльності, ми ГАРАНТУЄМО вам якісну підготовку за обраною спеціальністю.

Університет є потужним навчально-науковим комплексом, до складу якого входять: Інститут менеджменту, Інститут економіки, Юридичний інститут, Інститут управління бізнесом, Коледж економіки і управління. Надаємо освітні послуги за освітніми ступенями: «молодший спеціаліст», «бакалавр», «магістр».

Освітній процес проводимо за найсучаснішими технологіями і методиками. Окрім лекційних і семінарсько-практичних занять, використовуємо інтерактивне моделювання типових професійних ситуацій, проблемні дискусії, групові тренінги, постійно вдосконалюємо навчальні плани.

Під керівництвом докторів наук, професорів, доцентів в університеті працюють наукові школи. Для бажаючих отримати науковий ступінь діє аспірантура і Спеціалізована вчена рада із захисту кандидатських дисертацій.

Східноєвропейський університет надає можливість навчатися за актуальними в світі дистанційними технологіями, що дозволяє студентам поєднувати навчання з роботою. Для кожного з них забезпечено доступ до електронних конспектів лекцій, методичних посібників, масивів практичних завдань, засобів перевірки знань за дисциплінами.

Тонкощі своєї професії студенти вивчають на базі створених в університеті навчально-науково-виробничих центрів (ННВЦ): «Навчальний готель і ресторан», «Центр біржових технологій», «Правнича клініка», «Інтернет-банкінг», «Туристична фірма», «Практична журналістика» та інших. Завершивши навчання в ННВЦ, студенти отримують сертифікат, що дає додаткові переваги під час працевлаштування.

У допомогу студентам і випускникам створено Центр кар’єри університету, що взаємодіє з обласними та місцевими органами влади, службами зайнятості населення, молодіжними, громадськими організаціями, підприємствами, міжнародними фірмами задля успішного працевлаштування молоді.

Важливо, що, крім базових знань, студентська молодь має можливість брати участь у круглих столах, наукових конференціях, тренінгах, інтелектуальних змаганнях, стажуватися за кордоном, навчатися за програмою подвійного диплома. До того ж наші студенти не нехтують нагодою реалізувати себе в інших видах діяльності, що сприяє формуванню їх не лише як кваліфікованих фахівців, а й всебічно розвинених особистостей.

Наші студенти – молоді креативні особистості, які із захопленням демонструють свої творчі здібності. Дійсно, можна впевнено сказати, що студент Східноєвропейського сам створює атмосферу в університеті, тому важливо, щоб кожен день був максимально наповнений новими враженнями й корисними зустрічами.

І це лише початок, маленька частина того, що наша велика і дружна університетська родина створює щоденно. Тож запрошуємо всіх охочих абітурієнтів приєднатися до студентських лав Східноєвропейського, зануритися в незабутню атмосферу, де кожний зможе розкрити та реалізувати весь свій потенціал.