ДО УВАГИ НАУКОВЦІВ!

2017-07-07

Шановні колеги, кафедрами економіки, обліку і оподаткування та фінансів і кредиту Східноєвропейського університету економіки і менеджменту організовано зарубіжну публікацію  колективної монографії «Стратегічні оцінки та вектори соціально-економічного розвитку України в умовах Євроінтеграції та світового партнерства» за загальною редакцією д.е.н., професора Яценка Володимира Микитовича.

Монографію видано англійським видавництвом Agenda Publishing House.

Мета монографії полягала у з’ясуванні основних напрямів соціально-економічного розвитку країни, налагодження партнерських зв’язків, дослідження механізмів функціонування національного господарства, підприємницьких структур, фінансової системи в умовах євроінтеграції.

До написання монографії долучилися провідні вітчизняні науковці, а також учені Польщі, Словаччини, Болгарії, Грузії, Казахстану.

Загалом це вже третя колективна монографія у науковому доробку зазначених кафедр за останні два роки, що видані спільно з іноземними видавництвами Австрії, Німеччини та Великобританії. Нині формується наступне іноземне видання, про яке можна докладніше дізнатися, звернувшись у редакцію за електронною адресою <konf.suem@gmail.com>.