СТУДЕНТ-ІНОЗЕМЕЦЬ РАДИТЬ ОБИРАТИ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

2017-07-06

«Хто багато читає – той багато знає» – це девіз нашого студента-іноземця. Хабіб приїхав до Східноєвропейського університету з Бангладеш. Зараз він навчається на підготовчому відділенні і намагається подолати складності нашої співочої мови. Але на цьому він не зупиняється і планує продовжити навчання за обраною спеціальністю та здобути освітній ступінь бакалавра.

– Я не жалкую, що навчаюся в Україні, і що доля мене звела зі Східноєвропейським університетом у Черкасах, – розповідає Хабіб. – Тут я знайшов багато друзів серед викладачів і студентів, які допомагають мені оволодіти мовою, звикнути до нової культури і завжди приходять на поміч, якщо це мені потрібно. Раджу вступати саме до цього навчального закладу, адже тут дають не лише знання, а й підтримують і піклуються один про одного.

Коли його запитуєш, чи варто було залишати рідну країну та родину заради навчання в Україні, він завжди відповідає: «Yes! Так!».

– Я люблю Україну! Я люблю Черкаси! Я люблю свій університет! – не втомлюється повторювати Хабіб.