ТРИВАЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ НА БАЗІ 9 КЛАСІВ

2017-07-05

1 липня розпочався прийом документів на основі базової середньої освіти до Коледжу економіки і управління Східноєвропейського університету.

Коледж економіки і управління пропонує здобути освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за такими спеціальностями:

-       туризм,

-       право,

-       економіка,

-       маркетинг,

-       автомобільний транспорт,

-       облік і оподаткування,

-       інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Надії Горбатової, наразі найбільше заяв від абітурієнтів надійшло на спеціальності «Право» і «Маркетинг».

Директор коледжу Сергій Шамара зазначив, що абітурієнти цього року виявляють високу активність, цікавляться додатковими можливостями, які пропонує навчальний заклад, умовами навчання та проживання.

Приймальна комісія працює щоденно: пн – пт з 09:00 до 17:00, сб – нд з 09:00 до 15:00. Тел.: 0972490115 (Ірина), 0963342355 (Сергій Олександрович). Заяви на базі 9 класів приймаються до 14 липня включно.