НАУКОВЦІ СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОГО ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

2017-06-01

24-26 травня 2017 року в Одеському національному економічному університеті відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Моніторинг, моделювання та менеджмент емерджентної науки (М3Е2)». Східноєвропейський університет представляли доктори економічних наук, професори Ус Галина Олександрівната Чудаєва Ія Борисівна.

Учасниками конференції були українські науковці, а також представники Німеччини, Латвії та Литви. Найбільш представленою науковцями була делегація Вільнюського університету (7 професорів), які виступили з доповідями на пленарному засіданні конференції, де основними напрямами були дослідження впливу глобалізації на прибуткові нерівності в членів ЄС та оцінка економічної ефективності нових членів Європейського Союзу. Доповіді вітчизняних науковців здебільшого були присвячені побудові та застосуванню математичних моделей для розвитку економічних, фінансових процесів, моделюванню ризику в системі економічної безпеки та інші.

Загалом у роботі конференції взяли участь 155 учасників, серед яких 48 докторів, 61 кандидат наук.