У СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

2017-05-03

Сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулася тематична зустріч із нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Захід відкрив голова комітету героїко-патріотичної роботи обласної організації ветеранів, полковник Г. П. Кузьмичов. Він розповів студентам про внесок українців, зокрема черкащан, у перемогу над нацизмом.

– Саме наш земляк, генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко поставив фінальну крапку у Другій світовій війні, приймаючи капітуляцію Японії, – акцентував Геннадій Кузьмичов.

Також у виступі він наголосив, що необхідно прищеплювати молоді почуття відповідальності за свою Батьківщину, виховувати їхній патріотичний дух. Саме з цією метою студенти спільно з викладачами виконали кілька пісень на воєнну тематику.